Líbí se mi to!

Máte o zařízení takový zájem, že byste si ho rádi předobjednali? To je skvělé! My jsme také nadšení a i teď, v tenhle okamžik, usilovně pracujeme na vývoji finální verze zařízení.  Finální verze DUSTEE bude přinejmenším umět měřit teplotu, vlhkost, UV záření a velikosti prachových částic o rozměru až jednoho mikrometru.

 

Nemůžeme po Vás chtít závaznou předobjednávku něčeho, co jste ještě neviděli a nevyzkoušli a my Vás naprosto chápeme. Taky bychom si nic takového nepředobjednali.. ALE! Pokud Vás náš projekt, naše myšlenka nadchla natolik, že jste klikli na tlačítko předobjednat – prosím, nechte nám zde Vaše kontaktní údaje. Budete první lidé, se kterými budeme v kontaktu. První, se kterými budeme oslavovat naše úspěchy a první, kteří dostanou možnost získat DUSTEE za zvýhodněných podmínek.

 

Váš zájem a podpora je to, co nás aktuálně žene kupředu a umožňuje nám věnovat se projektu na plný úvazek. Ze srdce Vám děkujeme a doufáme, že Vám budeme moct nabídnout finální verzi co nejdříve!

 

Tým DUSTEE.

Dustee City

Vyvinuli jsme řešení pro chytré města schopné uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka za zlomek ceny, kterou zaplatíte za velké, průmyslové měřící zařízení. Dejte nám šanci přesvědčit Vás, že to opravdu umíme!

Veškeré dotazy s Vámi rád prodiskutuje zakladatel, spolumajitel a člen expertní skupiny pro Moravskoslezský kraj, Nikola Carić.