Dustee mezi 3 oceněnými projekty v rámci Chytré Myšlenky Moravskoslezského kraje

Zajímavých nápadů se klubou tisíce denně. Málokdo je však umí zrealizovat

O tom, kdo si odnese odměnu ve výši 100 tisíc korun na rozvoj svého projektu, rozhodovali hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák a jeho náměstek pro chytrý region Jakub Unucka.

„Všechny akcelerované projekty mají šanci uspět, ale ty oceněné to prostě budou mít díky naší podpoře o něco snazší. Každý z vítězných projektů získává 100 tisíc korun na další rozvoj a realizaci,“ uvedl Ivo Vondrák.

“Těší mě, že jsou u nás odvážní vizionáři. Jsou to Ti, díky kterým se bude náš region i nadále dynamicky vyvíjet. Doufám, že se všem těmto nadaným lidem podaří uchytit nejen v našem kraji, ale že odtud prorazí i na světový trh. Přesně tak jsme totiž celý program zamýšleli,“ pokračoval.”

Účast v programu Chytrá Myšlenka pro nás byla neocenitelná zkušenost, která nás posunula o mílový krok vpřed. Děkujeme všem zúčastněným za jejich podporu a skvělé postřehy. Jmenovitě bychom rádi poděkovali Lukášovi Havláskovi ze společnosti Shopsys za jeho pomocnou ruku a Pavlu Klučkovi z ImpactHubu za perfektní organizaci a jeho nadšení pro projekt a pomoc i ve večerních hodinách. Rádi vidíme podporu ze strany Moravskoslezského kraje a jejich nadšení pro náš projekt. Je to palivo, co nás žene vpřed a věříme, že v prvních měsících roku 2019 už budeme moct oznámit první ostré nasazení našich Dustee Air stanic.

Článek v magazínu Patriot

0

Váš košík